در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام: الف تا ی
  • نام: ی تا الف
  • قیمت : کم به زیاد
  • قیمت :  زیاد به کم
  • زمان ایجاد
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک

دزدگیر تصویری دو ریموت

امروزه برای آسودگی خاطر و همین‌طور امنیت ماشین که به‌خودی‌خود امری مهم تلقی می‌شود نصب دزدگیر خودرو یکی از کارهای مهم و پراهمیت است. یکی از کارهایی که افراد برای افزایش امنیت خودرو انجام می‌دهند نصب دزدگیر است ولی یک دزدگیر خوب علاوه بر تأمین امنیت باید دارای ویژگی‌های خاص دیگری ازجمله آنتن دهی قوی و ساختاری ساده و در بعضی مواقع ویژگی‌های اضافه‌ای مانند نشان دادن باز بودن درب‌ها و... باشد.

 

انواع دزدگیر ماشین

دزدگیرها به چندین دسته تقسیم می‌شوند و انواع بسیار متنوعی دارند. ویژگی برخی از دزدگیرها بالابر شیشه‌ها، حسگرهای لرزشی ضربه‌ای التراسونیک و ... است که با سیگنال دهی قوی خیال مالک خودرو را راحت می‌کنند. دزدگیرهای ساده امکانات دزدگیرهای حرفه‌ای را ندارد ولی به دلیل قیمت مناسبشان پرمصرف هستند. دزدگیرهای تصویری علاوه بر داشتن صفحه نمایش ال سی دی، دارای قابلیت‌های خاص دیگر ازجمله وجود حسگر نیز هستند. برخی از دزدگیرهای تصویری المان‌هایی را نشان می‌دهند که هر کدام از آن‌ها نشانه‌ی اتفاقی خاص است، برای مثال علامت چکش به معنی ضربه خوردن به درها است و علامت درب نشان باز بودن یکی از درها و علامت قفل به معنی باز بودن یکی از درها است. در برخی از دزدگیرهای حرفه‌ای به هنگام آژیر کشیدن خودرو ریموت دزدگیر می‌لرزد. 
حسگر ضربه‌ای در سیستم دزدگیرها نقش بسیار مهمی دارد. از این حسگر برای حس کردن ضربه به شیشه‌ها استفاده می‌شود تا در صورت اعمال ضربه یا شکسته شدن شیشه دزدگیر به صدا درآید و مالک سریعاً متوجه ناامنی و خطر شود. حسگر الترا سونیک از دیگر حسگرهای مربوط به دزدگیر خودرو است. گاهی وقت‌ها سارق بدون وارد کردن ضربه وارد خودرو می‌شود که عملاً در این حالت از حسگر ضربه‌ای کاری ساخته نیست ولی با وجود حسگر التراسونیک سیستم دزدگیر سارق را از مالک خودرو تشخیص داده و آژیر می‌کشد. این حسگر با پرتاب ارتعاشات صوتی که قابل شنیدن نیستند محیط داخل خودرو را در هر ثانیه مورد برسی قرار و با این امکان سارق را تشخیص می‌دهد. حسگر دما از دیگر حسگرهای دزدگیر ماشین است. در برخی از دزدگیرها سنسور دما در داخل خودرو وجود دارد و دمای داخل کابین را نشان می‌دهد و از طریق تغییرات دمایی موارد مشکوک را شناسایی می‌کند. مدل دیگری از دزدگیرهای تصویری سیم‌کارت خور بوده و اگر سیم‌کارت موردنظر از ماشین فاصله بگیرد یکی از حسگرها فعال می‌شود و در صورت خطر به تلفن همراه پیامک میزند.
 

 

خرید آنلاین انواع دزدگیر خودرو

برای خرید دزدگیر ماشین می‌توان به‌صورت آنلاین اقدام کرد. فروشگاه اینترنتی اچ ام الکترونیک مجموعه‌ای از بهترین و مرغوب‌ترین انواع دزدگیر و دیگر لوازم فنی و یدکی خودرو را گردآوری کرده است. سفارش از اچ ام الکترونیک به‌ صورت کاملاً غیرحضوری است و در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود. 

جستجوی پیشرفته
محدوده قیمت
اعمال کردن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
ترانس و استابلایزر - یو پی اس
دوربین مدار بسته
کمپرسور یخچال و فریزر
لوازم جانبی
دزدگیر خودرو
پخش خودرو
بلندگوی خودرو
دزدگیر اماکن
تعمیرات