در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام: الف تا ی
  • نام: ی تا الف
  • قیمت : کم به زیاد
  • قیمت :  زیاد به کم
  • زمان ایجاد
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک

دزدگیر ساده

 

دزدگیر ساده یکی از انواع دزدگیر ماشین می‎باشد.این دزدگیر ها دارای امکانات کمتر می باشند.اگر به دنبال خرید دزدگیر مطمئن با امنیت بالا و قیمت بالاتری هستید ما به شما عزیزان دزدگیر تصویری را پیشنهاد می دهیم.زیرا این دزدگیر ها دارای امکانات بیشتر اما قیمت بالاتری نسبت به نوع ساده می باشند.

این دسته از دزدگیر ها شامل مزایا و معایبی می باشند.از مزایای دزدگیر ساده می توانیم به قیمت پایین آن و امکان هشدار از طریق صدای آژیر اشاره کنیم.از ویژگی این دسته از محصولات می توان به برد کم آن،کارایی در محدوده مشخص و راه اطلاع رسانی فقط از طریق صدای آژیر و… اشاره کرد.

این محصولات از دسته ارزانترین دزدگیر ماشین محسوب می شود. اگر شما توانایی صرف هزینه زیاد برای دزدگیر خودرو را ندارید این نوع دزدگیر ها به شما عزیزان توصیه می شود و در نظر داشته باشید که نصب آن بهتر از نصب نکردن آن است زیرا سارقان با دیدن چراغ دزدگیر؛ممکن است از سرقت آن منصرف شوند.امروزه به دلیل وجود دزدگیر ها سرقت خودرو کاهش یافته است،پس حتما در خودرو های خود از دزدگیر استفاده کنید.مخصوصا امروزه در شهر های بزرگ مانند تهران اکثر صاحبان خودرو با کمبود پارکینگ مواجه هستند و مجبور به پارک خودروی خود در خیابان می باشند.

قیمت دزدگیر ساده

اگر شما دارای بودجه کمتری هستید و می خواهید قیمت پایین تری برای دزدگیر در نظر بگیرید،این دسته از دزدگیر ها بهترین گزینه می‎باشد

جستجوی پیشرفته
محدوده قیمت
اعمال کردن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
ترانس و استابلایزر - یو پی اس
دوربین مدار بسته
کمپرسور یخچال و فریزر
لوازم جانبی
دزدگیر خودرو
پخش خودرو
بلندگوی خودرو
دزدگیر اماکن
تعمیرات