در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام: الف تا ی
  • نام: ی تا الف
  • قیمت : کم به زیاد
  • قیمت :  زیاد به کم
  • زمان ایجاد
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک
0 نفر
تماس بگیرید
فروشنده: اچ ام الکترونیک

دسته سیم های فابریک خودرو

دسته سیم خودرو و هر انچه که باید درباره آن بدانید

در این مقاله مطالبی کاربردی و مهم در رابطه تحلیل و بررسی موضوع دسته سیم خودرو خدمت شما بیان خواهیم کرد و در ادامه این مقاله فروشگاه محبوب و توانمند اینترنتی اچ ام الکترونیک را خدمت شما معرفی خواهیم کرد؛ این مجموعه لوازم یدکی ماشین را با قیمتی مناسب به فروش میرساند.

توضیحاتی در رابطه با دسته سیم خودرو

همان گونه که می دانید بخش سیم کشی خودرو جزء قسمت های مهم و اساسی یک ماشین به شمار می رود؛ برای روشن شدن و به حرکت درآمدن یک ماشین علاوه بر وسایلی مثل باتری، دینام، انژکتور و دیگر تجهیزات به وسیله مهمی به نام دسته سیم خودرو نیز نیاز داریم زیرا کارکرد اصلی این وسیله ارتباط درست و مناسب بین تجهیزات دیگر یک ماشین است.

در ادامه این مقاله مطالبی کاربردی و مهم در رابطه با تحلیل و بررسی موضوع دسته سیم خودرو خدمت شما بیان خواهیم کرد و همچنین به معرفی فروشگاه خوب اچ ام الکترونیک نیز خواهیم پرداخت.

به این نکته در رابطه با مبحث دسته سیم خودرو توجه داشته باشید که مسیر سیم کشی درون یک خودرو باید به طور کامل و از هر لحاظ ایمن و سلامت باشد زیرا اگر سیم ها تحت فشار و ضربه شدید قرار بگیرند این امکان وجود دارد که سیم کشی داخل ماشین دچار آتش سوزی، قطعی و یا اتصالی نیز شود؛ سیم های درون یک خودرو به گونه ای ساخته شده اند که در برابر گرما بسیار مقاوم هستند.

به طور کلی درون یک ماشین سه دسته سیم وجود دارد که میتوان به سیم کشی موتور، سیم کشی داشبورد و سیم کشی عقب ماشین نیز اشاره کرد.

توجه داشته باشید که درون هر دسته سیم تعدادی فیوز نیز وجود دارد که کار این فیوزها قطع کردن بار اضافی است؛ علاوه بر فیوز تعدادی رله نیز در درون دسته سیم یک ماشین وجود دارد که کارکرد اصلی این وسیله کاهش طول سیم و تقویت مصرف کننده ها می باشد.

نکاتی در رابطه با دسته سیم خودرو

دسته سیم پراید، دسته سیم 206 و دسته سیم پژو همگی علاوه بر پخش نیروی الکتریکی بین تمامی قسمت های مختلف یک ماشین وظایف دیگری نیز بر عهده دارند؛ این دسته سیم ها اطلاعات، سیگنال های آنالوگ و دیجیتال را نیز به طور کامل انتقال می دهند.

میزان جریانی که از هر دسته سیم یک ماشین عبور می کند به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه این مقاله به تحلیل و بررسی این موارد نیز خواهیم پرداخت.

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید اندازه طول دسته سیم خودرو است؛ به طور کلی هر چه قدر طول دسته سیم یک ماشین بیشتر باشد مقاومت این وسیله نیز بیشتر می شود.

مورد بعدی نوع جنس دسته سیم خودرو است؛ در کارخانه های ماشین سازی تمامی سیم های موجود در درون یک خودرو را از جنس مس مرغوب و استاندارد می سازند و به طور کلی توجه داشته باشید که هر چه قدر کیفیت سیم ها بیشتر باشند میزان جریانی که از سیم ها عبور میکند نیز بیشتر است.

نکته سوم در رابطه با سایز و ابعاد سیم های یک خودرو است؛ به طور کلی هر چه قدر سایز و ابعاد یک دسته سیم بیشتر باشد مقاومت موجود پایین می آید و در نتیجه جریان بیشتری از سیم ها نیز عبور می کند؛ به طور مثال سیم سایز 16 جریان بیشتری را از خود عبور میدهد اما سیم سایز 10 جریان کمتری را از خود عبور میدهد.

به نحوه سیم پیچی و چگونه قرار دادن سیم ها در یک خودرو بسیار توجه داشته باشید زیرا اگر تعداد رشته های سیم در کنار یکدیگر زیاد باشد طبیعتا جریانی که از این سیم ها عبور می کند به مقدار کمی است.

در نهایت با توجه به نکات جامع و کاربردی که در رابطه با تحلیل و بررسی موضوع مهم دسته سیم خودرو خدمت شما بیان کردیم؛ شما می توانید با مراجعه به فروشگاه محبوب اچ ام الکترونیک لوازم یدکی مخصوص ماشین خود مثل دسته سیم را از این مجموعه با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی خریداری کنید.

جستجوی پیشرفته
محدوده قیمت
برند ها
  • HMELECTRONIC
اعمال کردن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
ترانس و استابلایزر - یو پی اس
دوربین مدار بسته
کمپرسور یخچال و فریزر
لوازم جانبی
دزدگیر خودرو
پخش خودرو
بلندگوی خودرو
دزدگیر اماکن
تعمیرات